Osobné nástroje
Nachádzate sa tu: Titulná stránka / News
Prihlásiť sa


Nemáte prístup k Vášmu heslu?
 

News

Site News

Ako deptali Hedvigu Malinovú

Tretí diel „pekla“ bolo vniknutie neznámeho páchateľa či páchateľov do bytu, kde nechali otvorené šuplíky, otvorené dvere, kľúče na rohožke, otvorené dvere auta a hrozný zážitok z autobusu, kde si k nej prisadla istá žena a prezerala si fotky z bytu jej priateľa. Na jednej fotke bol záber, ktorý si Hedviga nevedela vysvetliť. Napadlo jej, že by to mohol byť záber na auto zospodu. Veľmi sa zľakla, či nechcú ublížiť jej priateľovi Petrovi. Navyše mala odpojený mobil, nemohla sa teda dlho s nikým spojiť.

Ako deptali Hedvigu Malinovú - Viac...

NEPODCEŇUJTE BICYKEL!

NEPODCEŇUJTE BICYKEL!

Dnes pri práci na petícii proti zákazu bicyklovania na nevyznačených lesných chodníkoch mi napadlo heslo. Slogan. NEPODCEŇUJTE BICYKEL.

NEPODCEŇUJTE BICYKEL! - Viac...

Prišiel Ježiš Kristus na Ústav pamäti národa,...

...a vyžiadal si zväzok, ktorý naňho viedli. Celé popoludnie strávil v bádateľni, prevracal stránku za stránkou. Pri vracaní archívnej krabice zriadencovi len tak poznamenal: "A ja som si celý čas myslel, že to Judáš."

Prišiel Ježiš Kristus na Ústav pamäti národa,... - Viac...

Jan Stern: Nejúčinnější strach je malý strach

Zákonitost třetí - vzdělaného příjemce více přesvědčí to, co bude obsahovat i argumenty proti našim tvrzením, plebs a laiky přesvědčí naopak více jednostrannost

Jan Stern: Nejúčinnější strach je malý strach - Viac...