Osobné nástroje
Nachádzate sa tu: Titulná stránka / News
Prihlásiť sa


Nemáte prístup k Vášmu heslu?
 

News

Site News

Ako deptali Hedvigu Malinovú

Tretí diel „pekla“ bolo vniknutie neznámeho páchateľa či páchateľov do bytu, kde nechali otvorené šuplíky, otvorené dvere, kľúče na rohožke, otvorené dvere auta a hrozný zážitok z autobusu, kde si k nej prisadla istá žena a prezerala si fotky z bytu jej priateľa. Na jednej fotke bol záber, ktorý si Hedviga nevedela vysvetliť. Napadlo jej, že by to mohol byť záber na auto zospodu. Veľmi sa zľakla, či nechcú ublížiť jej priateľovi Petrovi. Navyše mala odpojený mobil, nemohla sa teda dlho s nikým spojiť.

Ako deptali Hedvigu Malinovú - Viac...

NEPODCEŇUJTE BICYKEL!

NEPODCEŇUJTE BICYKEL!

Dnes pri práci na petícii proti zákazu bicyklovania na nevyznačených lesných chodníkoch mi napadlo heslo. Slogan. NEPODCEŇUJTE BICYKEL.

NEPODCEŇUJTE BICYKEL! - Viac...

Prišiel Ježiš Kristus na Ústav pamäti národa,...

...a vyžiadal si zväzok, ktorý naňho viedli. Celé popoludnie strávil v bádateľni, prevracal stránku za stránkou. Pri vracaní archívnej krabice zriadencovi len tak poznamenal: "A ja som si celý čas myslel, že to Judáš."

Prišiel Ježiš Kristus na Ústav pamäti národa,... - Viac...

Jan Stern: Nejúčinnější strach je malý strach

Zákonitost třetí - vzdělaného příjemce více přesvědčí to, co bude obsahovat i argumenty proti našim tvrzením, plebs a laiky přesvědčí naopak více jednostrannost

Jan Stern: Nejúčinnější strach je malý strach - Viac...

O časoch, kedy sme boli vďační aj za ROHáč

SHOOTY v jednom interview popísal časť mojej pamäti. No, mojej... je to asi generačné. Teda pre ten zlomok našej generácie, ktorá pamäť má.

O časoch, kedy sme boli vďační aj za ROHáč - Viac...

Pošlite mi SMS zdarma

Návod, ako mi môžete poslať SMSku bez toho, aby ste mali kredit alebo dokonca mobil. Využívam službu calendar.google.com, ktorá bezplatne zasiela pripomienky udalostí na mobil užívateľa. Vy teda vytvoríte udalosť, a oznam o nej dostanem na mobil. POZOR týmto postupom sa dá posielať SMS len na môj mobil. Ak chcete posielať SMS iným používateľom, musíte si pre každého zriadiť samostatný kalendár, na čo potrebujete samostatné konto na gmail.com. Nasleduje obrázkový návod.

Pošlite mi SMS zdarma - Viac...

Škvrna na obľúbenom tričku? To mamin prací prášok zvládne!

2006-11-01. Cestou ku kávovaru nepodarilo sa mi vyhnúť zapnutej televíznej obrazovke. Práve tam prebiehal klasický reklamný príbeh. Z dokonalej záhrady vbieha do dokonalej kuchyne dokonalý syn dokonalej matky.

Škvrna na obľúbenom tričku? To mamin prací prášok zvládne! - Viac...

Novembrový motýľ

2006-11-01. Dnes ráno nás z polospánku prebral jemný ale nástojčivý zvuk. Nárazy krehkých krídel o okennú tabuľu.

Novembrový motýľ - Viac...